valner usługi spawalnicze

Valner Sp. z o.o.
Usługi spawalnicze

Ul. Księcia Witolda 49/15
50-202 Wrocław

prowadzimy usługi spawalnicze
na terenie województwa dolnośląskiego

usługi spawalnicze dolny śląsk

Poszukujesz usług spawania konstrukcji stalowych w innym mieście, niż Wrocław? Obejmujemy swoim zasięgniem wszystkie miasta na terenie województwa dolnośląskiego. Sprawdź sam:

Co mówią nasi klienci?
Brama oraz ogrodzenie dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam! Idealnie spasowane elementy nic się nie zacina. Fachowa robota, w dodatku w świetnej cenie. Dziękuję!
anna
oleśnica
Nie znam się na spawaniu. Wolę to zlecić fachowcom i przynajmniej wiem że wszystko jest dokładnie i solidnie zrobione. Właśnie zatrudniając tę firmę mam taką pewność bo wszystko robią bardzo dokładnie.
marcin
środa śląska
Zadzwoniłem z uszkodzeniem bloku do spawania. Naprawa wykonana od ręki i za nieduże pieniądze. Polecam w 100% Na pewno jeszcze tu wrócę.
Jurek
wrocław

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania
usługi spawalnicze Wrocław

Posiadamy wykwalifikowany zespół doświadczonych projektantów i inżynierów, którzy zapewnią wykonanie Twojej konstrukcji zgodnie z obowiązującymi normami. Po zakończeniu budowy zapewniamy regularne testy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że konstrukcja spełnia normy bezpieczeństwa.

Wykonujemy konstrukcje przemysłowe i budowlane ze stali węglowej, nierdzewnej, aluminium oraz stali ocynkowanej. Dobieramy materiały według specyfikacji klienta, aby zapewnić jak najlepsze parametry. Gwarantujemy, że nasze konstrukcje są odporne na zużycie i korozję.

Jesteśmy bardzo elastyczni w procesie budowy. Dostosujemy proces do specyfikacji klienta. Oferujemy zarówno prototypy jak i duże serie konstrukcyjne.

Podejmujemy się zarówno transportu jak i montażu konstrukcji na miejscu. Z nami nie musisz się martwić o logistykę 🙂

Spawanie odbywa się metodami MIG/MAG oraz TIG.

Podejmujemy się zleceń z zakresu:

  • konstrukcja ram stalowych i aluminiowych
  • konstrukcja urządzeń oraz sprzętów budowlanych i komponentów
  • konstrukcja systemowa do maszyn w branży budowlanej, wydobywczej i przemysłowej

Są to projekty wykonywane najczęściej, ale nie ma zadania, którego nasi eksperci się nie podejmą.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają międzynarodowe uprawnienia spawalnicze, a także kilka uprawnień w zakresie usług logistycznych i montażowych.